Certyfikaty

Wkłady kominkowe Hajduk od momentu pojawienia się na rynku spotkały się z dużym zainteresowaniem firm kominkowych i odbiorców nie tylko w Polsce, ale ze względu na atrakcyjność naszej oferty również w wielu krajach Europy, w tym na uchodzącym za najbardziej wymagający - rynku niemieckim.

Abyśmy mogli sprzedawać tam nasze wyroby, potrzebne były certyfikaty z niemieckich doświadczonych Instytutów Badawczych. Z powodzeniem nasze kolejne różne serie wkładów kominkowych były badane w różnych niezależnych Instytutach na terenie Niemiec. Dzięki swojej dopracowanej konstrukcji zawsze wychodziły z tych badań obronną ręką, osiągając więcej niż dobre wyniki, potwierdzane następnie w stosownych certyfikatach.

Od kilku lat w Europie obowiązują Normy ogólnoeuropejskie, badania kolejnych modeli zlecaliśmy dlatego w Polsce w Akredytowanym Instytucie. Wymagania Norm Europejskich zostały i w tych przypadkach spełnione bez zastrzeżeń, uprawniając nas tym samym do oznaczania naszych wkładów symbolem CE oraz do sprzedaży na terenie całej Europy.

W dobie dynamicznego rozwoju techniki, w tym zwłaszcza wkładów kominkowych z płaszczem wodnym, gdzie mamy do czynienia z dwoma przeciwstawnymi sobie żywiołami szczególnie ważne jest kupowanie tylko sprawdzonych i certyfikowanych wyrobów, takich jak np. wyroby firmy Hajduk, a nie pochodzących z niepewnych krajów i niepewnych źródeł.

Poniżej prezentujemy certyfkiaty otrzymane na nasze wyroby.

  • Kominek na bazie wkładu Smart 2P