Kominki nowoczesne, tradycyjne i kaflowe

Kominek z ozdobnymi elementami z marmuru lub granitu, rodzina siedząca przy nim w zimny, jesienny wieczór, wesołe płomienie widoczne za szybą. Któż z nas nie marzy o takich chwilach, spędzonych w gronie najbliższych nam osób po długim męczącym dniu.

Wbrew pozorom oraz wbrew często słyszanym obiegowym opiniom wybudować dobry kominek nie jest łatwo. Wiemy o tym z własnego doświadczenia, gdyż projektowaniem, budową i montażem kominków zajmujemy się od wielu lat. Przez ten okres zmieniały się mody, rozwiązania konstrukcyjne, metody projektowania, ewolucji ulegają również wkłady kominkowe, będące gorącym sercem każdego kominka i każdego domowego ogniska. Dzięki umiejętnemu połączeniu wielu elementów może w końcowym etapie powstać wymarzony kominek, może być to klasyczny kominek ogrzewający salon domu czy też mieszkania, może być to kominek z wkładem kominkowym z płaszczem wodnym lub też na życzenie z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do innych pomieszczeń.

Aby uniknąć niemiłych niespodzianek i być w pełni zadowolonym polecamy Państwu wybór kominka z naszej szerokiej oferty, będzie on wykonany nie tylko według obowiązujących norm prawnych, według zdobyczy nowoczesnej techniki, ale będzie też zaprojektowany specjalnie dla Państwa, tak aby stał się ozdobą i chlubą Państwa domu.

Zachęcamy do pełniejszego zapoznania się z naszą ofertą kominków na naszych stronach internetowych, po otrzymaniu naszego katalogu czy też osobiście w naszym salonie wystawowym w Gorzowie Wlp. przy ulicy Kasprzaka 6F. Tutaj naocznie będziecie się mogli Państwo przekonać o różnorodności i solidności naszych wyrobów. Oferta nasza powstała z pośród setek wykonanych kominków, zaprojektowanych według życzeń i potrzeb poszczególnych inwestorów, można ogólnie powiedzieć, iż każdy nasz kominek jest inny. Różnią się pomiędzy sobą kolorem marmuru, granitu, piaskowca, zastosowaniem ozdobnych belek drewnianych, kaflami dostępnymi w wielu kolorach, zastosowaniem cegieł rustykalnych czy też klinkierowych.

Dla Państwa wygody doradztwem, swoją wiedzą i fachową poradą służą specjalnie w tym celu zatrudnieni projektanci. Codziennie dokładają starań aby przy zachowaniu zasad sztuki kominkowej spełniać Państwa oczekiwania.

Dla Państwa w naszej firmie kominki projektują:
Jacek Brzozowski

  • Kominek na bazie wkładu Smart 2P