Adres firmy:
HAJDUK Agnieszka i Dariusz Nasińscy
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Kasprzaka 6F
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 599-317-34-57
 
Konto bankowe:
mBank S.A.: 62 1140 1443 0000 5676 1400 1001
BIC/SWIFT – BREXPLPWMBK
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:   8:00 - 17:00
Wtorek:            8:00 - 17:00
Środa:              8:00 - 17:00
Czwartek:        8:00 - 18:00
Piątek:             8:00 - 17:00
Sobota:           9:00 - 14:00
Niedziela:       zamknięte

Tel: 95 722 54 59

Agnieszka Łukjan
biuro obsługi klienta
 wew.100
  a.lukjan@hajduk.eu
Irena Birecka
biuro obsługi klienta
 wew. 102
 i.birecka@hajduk.eu
Jacek Brzozowski
projektant kominków
 wew. 104
j.brzozowski@hajduk.eu
Dariusz Kozak
sprzedaż hurtowa
 wew. 105
 d.kozak@hajduk.eu
Artur Fidler
 
kierownik dz. sprzedaży
opiekun handlowy (Polska - północ)
 +48 509 053 562
 a.fidler@hajduk.eu
Przemysław Kujawa
opiekun handlowy (Polska - południe)
 +48 500 198 379
 p.kujawa@hajduk.eu
 
Magdalena Kranholdt
eksport j. niemiecki
  wew. 107
m.kranholdt@hajduk.eu
   
  
eksport j. angielski
  wew. 110
export2@hajduk.eu
Rafał Florczak
serwis i reklamacje
 wew 109
r.florczak@hajduk.eu
Paweł Szymczak
dyrektor zarządzający
wew 112
  p.szymczak@hajduk.eu


Nasi wyspecjalizowani doradcy handlowi chętnie odpowiedzą na zapytania, mogą przekierować rozmowę do wybranego specjalisty lub przekażą w innym dogodnym terminie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (Hajduk Agnieszka i Dariusz Nasińscy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.)
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  3. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu
  • Kominek na bazie wkładu Smart 2P