Polski producent wkładów kominkowych

Firma Hajduk jest największym w Polsce i Europie Wschodniej producentem wkładów grzewczych stalowo-szamotowych. Dużą część produkcji stanowi export na rynki Unii Europejskiej, jak również do wielu krajów spoza jej granic. 

Wkłady kominkowe Hajduk ze względu na swoje wyjątkowe cechy takie jak : trwałość, niezawodność, estetykę oraz precyzję wykonania widoczną w każdym detalu znalazły również wielu nabywców w tak odległych zakątkach jak Stany Zjednoczone, Islandia czy Turcja. Pomimo dużego eksportu bardzo ważnym obszarem dla naszej codziennej działalności jest Polska. Dzięki wieloletnim kontaktom handlowym oraz budowaniu wzajemnych partnerskich relacji, zbudowaliśmy na terenie Polski i Unii Europejskiej sieć sprawdzonych przedstawicieli handlowych. Aktualnie jest to prawie 300 współpracujących z nami sklepów i hurtowni kominkowych.

Prezentacja firmy:

Zaprezentowana poniżej Misja Firmy Hajduk pozwoli przybliżyć Państwu nasze przemyślenia i koncepcje dotyczące kierunku rozwoju naszej firmy. Wierzymy, iż stanie się ona stałym elementem codziennej pracy całego zespołu zakładowego i sprzedażowego, pomagając nam dalej rozwijać się na coraz bardziej wymagającym ogólnoeuroejskim rynku kominkowym:

Produkując stale udoskonalane wkłady kominkowe chcemy zapewniać inwestorom indywidualnym niezawodne, ekologiczne i estetyczne żródło ciepła, a poprzez stały rozwój wewnętrzny naszej organizacji i oferowanie coraz doskonalszych urządzeń zapewniać naszym partnerom handlowym możliwość stabilnego i zrównoważonego rozwoju.

O firmie: O firmie:
O firmie: O firmie:
O firmie: O firmie:
O firmie: O firmie:
O firmie: O firmie:
O firmie: O firmie:

 

Produkcja wkładów kominkowych

Biura handlowe firmy Hajduk znajdują się w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Kasprzaka 6F. W budynku mieści się siedziba zarządu, biuro sprzedaży, wystawa kominków, centrum logistyczne, oraz laboratorium badań wkładów kominkowych.

Produkcja wkładów kominkowych realizowana jest w trzech nowocześnie wyposażonych m.in. w wycinarki laserowe, roboty spawalnicze, plazmy, krawędziarki i giętarki sterowane numerycznie (CNC ) zakładach produkcyjnych, w których stosowane są zasady i wymagania Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015.

Całość procesów produkcyjnych odbywa się w halach i pomieszczeniach o łącznej powierzchni 15000 m2. Na wielu płaszczyznach naszej działalności dokładamy starań, aby wkłady kominkowe i kominki naszej produkcji w jak największym stopniu odpowiadały Państwa potrzebom, zwiększającym się wymogom ochrony środowiska oraz stanowiły centralne miejsce w życiu każdej rodziny. W urzeczywistnieniu tych celów pomaga nam dobrze wyszkolona i doświadczona załoga.

Wszystkie sprzedawane wkłady kominkowe firmy Hajduk, przy wysyłce będą oznaczane specjalnym symbolem, mówiącym o wysokiej jakości i niezawodności oraz bezpieczeństwie wyrobu.

O firmie: O firmie:
O firmie: O firmie:
O firmie: O firmie:
O firmie:  

 

Centrum Obróbki Kamienia i Spieków Hajduk

logo Hajduk stone

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z kamienia, oraz kominków. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesny park maszynowy CNC zapewniający obróbkę kamienia i spieków na najwyższym poziomie.

-Piła CNC sterowana komputerowo zapewnia dokładność oraz precyzję cięcia

-Centrum obróbcze CNC zapewnia precyzyjne wykonanie skomplikowanych kształtów tj. otwory pod zlewozmywaki, otwory i zagłębienia pod płyty grzewcze, otwory pod baterie,  ociekacze, rowki, brodziki, umywalki, grawer, rzeźby itp.

-Boczkarka profilowa CNC do profilowania różnorodnych kształtów krawędzi gwarantuje wysoką jakość wykończenia oraz powtarzalność kształtu,

O firmie: O firmie:
O firmie:  
  • Kominek na bazie wkładu Smart 2P