Wkłady kominkowe Hajduk

W bogatym asortymencie oferowanych przez nas produktów nie mogło zabraknąć wkładów kominkowych. Ponieważ każdy wkład kominkowy stanowi serce kominka, to właśnie on decyduje o efektywności procesu spalania. W związku z tym nasze wkłady kominkowe, sprawiają, że ogrzewanie staje się wydajne, ekologiczne i bezpieczne.

Wkłady konwekcyjne i z płaszczem wodnym

Aktualnie dysponujemy dwoma rodzajami wkładów kominkowych: konwekcyjnymi i z płaszczem wodnym, które dzielą się na konkretne podrodzaje. W zależności od rodzaju nasze wkłady mogą współpracować z powietrznym systemem ogrzewania lub wodną instalacją centralnego ogrzewania. Dlatego też zastosowanie wspomnianych systemów sprawia, że wkład kominkowy może być podstawowym lub dodatkowym źródłem ciepła w domu. Należy jednak zwrócić uwagą na to że, wkłady kominkowe różnią się między sobą wieloma elementami. Między innymi są to: rozmiar i kształt drzwiczek, sposób otwierania, wykończenie. Dodatkowo zróżnicowany podział mocy sprawia, że wkłady są dostępne do różnego typu pomieszczeń. Dzięki szerokiej gamie produktów wysokiej jakości, możemy również poszczycić się znacznym gronem zadowolonych użytkowników. Dlatego też, nasze wkłady spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Certyfikowane wkłady kominkowe

Nasze wkłady to produkty nowoczesne i wykonane przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu świetnie się prezentują i są bardzo bezpieczne. A przede wszystkim powstały z najwyższej jakości materiałów. Dlatego też cechuje je wysoka odporność, trwałość i wytrzymałość. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają również certyfikaty z niemieckich i polskich doświadczonych Instytutów Badawczych. Dzięki temu uzyskane wyniki pozwoliły do oznaczania naszych wkładów symbolem CE oraz do sprzedaży ich na terenie całej Europy. Z tej możliwości rzeczywiście korzystamy – nasze produkty zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach Europy.

Niezawodne i oszczędne ogrzewanie

Wkłady kominkowe Hajduk posiadają liczne innowacyjne systemy i mechanizmy. Sprawiają one, że korzystanie z nich jest łatwe, wygodne i przyjemne. Dedykowane doprowadzenie świeżego powietrza w połączeniu z skutecznym systemem odprowadzania spalin zapewnia czystość spalania, większą sprawność i ekologiczne użytkowanie. Z pewnością dodatkowym atutem wkładów kominkowych z płaszczem wodnym jest mechanizm który odprowadza maksymalną ilość ciepła ze spalin. Dlatego też instalacja wkładu wodnego to dodatkowy odzysk ciepła i zmniejszenie ogólnych kosztów za ogrzewanie budynku.

Nowoczesny design wkładów kominkowych

Nasze wkłady kominkowe posiadają solidne i stabilne konstrukcje stalowo-szamotowe, dzięki którym działają niezawodnie przez wiele lat. Solina konstrukcja idzie w parze z nowoczesnym wyglądem wkładów kominkowych. Ponieważ nowoczesny design stanowi ogromną zaletę naszych produktów, dzięki niemu świetnie komponują się z każdą aranżacją wnętrza.

  • Kominek na bazie wkładu Smart 2P