Nasza firma posiada w swojej ofercie ogromny wybór wkładów kominkowych konwekcyjnych, które zostały zaprojektowane tak, by wytwarzać duże ilości gorącego powietrza. Przy ich pomocy można ogrzewać nie tylko jedno pomieszczenie, ale i cały dom/mieszkanie, oczywiście jeżeli do źródła ciepła zostaną doprowadzone kanały wentylacyjne, umożliwiające rozprowadzenie ciepłego powietrza do innych pokoi. Masy ciepłego powietrza wydostają się z kominka przez kratki wylotowe, umiejscowione w górnej części kominka i rozchodzą po wnętrzu.

Ogromną zaletą tych produktów jest to, że pozwalają na produkcję dużej ilości ciepłego powietrza w dość krótkim czasie od rozpalenia ognia. W związku z tym idealnie nadają się do zastosowania w budynkach o sporej kubaturze oraz kiepskiej izolacji. Rozwiązanie sprawdzi się także w obiektach, gdzie zachodzi potrzeba dostarczenia dużej ilości suchego i gorącego powietrza.

Nasze wkłady kominkowe konwekcyjne zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Są funkcjonalne, wygodne w obsłudze i wyróżniają się dużą mocą nominalną, która przekłada się na ich bardzo dobrą wydajność pracy. Poza tym są bezpieczne, solidne i mają wytrzymałe konstrukcje stalowo-szamotowe.

  • Kominek na bazie wkładu Smart 2P